Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sekretarz w Konstantynowie

Utworzony przez OBYWATEL, 7 stycznia 2009 r. o 18:23
dziwię się Wam wszystkim, tym którzy wypowiadają się na tym forum, mieszkańcom gminy Konstantynów. Potraficie krytykować, zarzucać samo zło, wywlekacie najróżniejsze problemy itd. Mieszacie w to wszystko jeszcze Boga i kościół, jakim prawem? Czepiacie się pochodzenia! Wójt jest z Janowa, no i co z tego?? to jakaś dziwna dyskryminacja! skoro ja nie pochodzę z Konstantynowa to nie mam tu prawa do niczego??!! mam się wynosić do swojej rodzinnej miejscowości? Najzabawniejsza jest Wasza "odwaga", nazywacie się gośćmi, obywatelami itp. bo tak można dopiec każdemu, anonimowo jest najbezpieczniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do powyższego. Zacznij od siebie i ujawnij się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do "szok" - zgadzam się w zupełności, do następnego "gościa" - prawda w oczy kole?? Ludzie nawet nie zdają sobie sprawy z tego, na czym polega praca wójta danej gminy, wydaje im się, że wszystko jest banalnie proste. Potrafią się mądrzyć i wypominać błędy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ggg napisał:
Wpis #692 Goście Czterech opozycyjnych radnych z PiS i Samoobrony chce unieważnienia wyboru bialskiego starosty. Argumentują, że w przebieg głosowania ingerował poseł Franciszek Jerzy Stefaniuk (PSL). Sesja Rady Powiatu, w czasie której wybierano starostę, odbyła się 4 grudnia. Radni skierowali wniosek o unieważnienie do wojewody. Twierdzą, że choć wybory powinny być tajne, to w rzeczywistości parlamentarzysta PSL pilnował radnych PSL, żeby głosowali zgodnie z jego wolą. Poseł Stefaniuk odpowiada, że wnioskodawcy kłamią. - Podczas wyborów odezwałem się żartem do jednego z radnych. I na tym się skończył incydent. Cóż, przegrywający zawsze traci rozum. Współczuję wnioskodawcom. Radni opozycji chcą też unieważnienia dwóch innych uchwał: o ustaleniu wynagrodzenia staroście bialskiemu oraz ustalenia wysokości diet dla radnych. Marek Uściński, przewodniczący wspólnego Klubu LPR, PiS i Samoobrony, powiedział nam, że każda z tych propozycji powinna być zaopiniowana przez komisję rady oraz opatrzona odpowiednim uzasadnieniem. - A tego zabrakło. Musimy pokazać, że większość musi nas szanować i nie może naruszać prawa - wyjawia Uściński. - Nie ma argumentów prawnych ani faktycznych, które uzasadniałyby skarżenie legalności wyboru starosty. Stworzyliśmy warunki do tajnego głosowania. Nie widziałem ingerencji posła Stefaniuka w głosowanie - mówi Przemysław Litwiniuk (PSL), przewodniczący Rady Powiatu. Jego zdaniem, można natomiast spierać się o pozostałe uchwały. - Prawnicy stwierdzili co prawda, że treść jest zgodna z prawem, ale statut powiatu wskazuje, że rada powinna zasięgać opinii komisji. A komisje nie były jeszcze powołane - przyznaje. Rozstrzygnięcia wojewody można się spodziewać jeszcze w styczniu
Łazowski na Wójta w Konstantynowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szok napisał:
dziwię się Wam wszystkim, tym którzy wypowiadają się na tym forum, mieszkańcom gminy Konstantynów. Potraficie krytykować, zarzucać samo zło, wywlekacie najróżniejsze problemy itd. Mieszacie w to wszystko jeszcze Boga i kościół, jakim prawem? Czepiacie się pochodzenia! Wójt jest z Janowa, no i co z tego?? to jakaś dziwna dyskryminacja! skoro ja nie pochodzę z Konstantynowa to nie mam tu prawa do niczego??!! mam się wynosić do swojej rodzinnej miejscowości? Najzabawniejsza jest Wasza "odwaga", nazywacie się gośćmi, obywatelami itp. bo tak można dopiec każdemu, anonimowo jest najbezpieczniej.
Brak odwagi to nie znaczy to co piszesz. Wójt te rzeczy o których piszą internauci miał podane czarno na białym tylko podjął decyzję za które go sie krytykuje i tak ma być. Chwalić za dobre ganic za złe. A nikt nie jest anonimowy w internecie. To że nie podpisuje się to nie problem by ustalić kto to. A wójt chciałby żeby kazdy podpisał się Roman Piszący bo wtedy bez problemu za krytykę by go zaszczuł czasami do osób które nie potrafią zrozumieć siły argumentu i stosują argument siły trzeba im pokazać błędy w stylu "hyde parku". Może to do nich przemówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
do "szok" - zgadzam się w zupełności, do następnego "gościa" - prawda w oczy kole?? Ludzie nawet nie zdają sobie sprawy z tego, na czym polega praca wójta danej gminy, wydaje im się, że wszystko jest banalnie proste. Potrafią się mądrzyć i wypominać błędy.
potrzebni jesteście tylko do czasu jak wasze interesy z wójtem skrzyżują sie pujdziecie w odstawkę i co wtedy nawet wójek z Lublina nie pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wazeliniarzy gminnych napisał:
potrzebni jesteście tylko do czasu jak wasze interesy z wójtem skrzyżują sie pujdziecie w odstawkę i co wtedy nawet wójek z Lublina nie pomoże
pójdziecie ó z kreską!! Wymienia się na poszli, znaleźli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jA CIe NIE MOGĘ ! napisał:
pójdziecie ó z kreską!! Wymienia się na poszli, znaleźli!
poszli znależli wóójtaa w żłobie wszystkimi zmaki danymi sobie jako bogu cześć mu dali a na koniec zaspiewali spieprzaj dziadu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam gorąco wszystkich malkontenów i anonimowych szyderców;) Przyglądam się tej 'dyspucie' od godziny bo jakże inaczej ogarnąć tą 'czarę goryczy' wylaną w naszej pięknej i idealnej gminie. Co do anonimowych userów to anominomość w tym przypadku jest pojęciem względnym ponieważ wszyscy wtajemniczeni wiedzą, że jest to misterna prowokacja pewnego quasi duetu mieszkanek Gminy Konstantynów. Co więcej, nie mam im tego za złe bo to forum jest chyba jedynym sposobem na wylanie swoich żali trapiących już chyba od kilku lat. Dwulicowość jest również pojęciem mało estetycznym ale jakże skutecznym. Parafrazując słowa pani, nazwijmy ją prezes, że gminą Konstantynów rządzi osoba dwulicowa jest oczywiście prawdą. Ba, nawet nazwa jego poprzedniej funkcji 'sekretyna' jest genialnym odzwierciedleniem jego dokonań. Ponadto pani, nazwijmy ją w języku naszych anglosaskich braci former principle of our kindergarten, również nie jest święta. Gdy zwalniano Konserwatora Zabytków ze szkoły podstawowej na rzecz pana Mirabelki, który podobno ma zbyt wiele zadań takich jak zamykanie i otwieranie drzwi do hali gimnastyczej, to pani Dyrektor pewnej placówki sie nie zastanawiała co sie wtedy działo... A teraz po klęsce powyborczej, gdzie plakaty, werbalna agitacja poszła w niepamięć, postanowiła podkładać tzw. świnie ludziom ciężko pracującym:) Ja osobiście głosowałem na wtedy obecnego 'sekretyna' ponieważ uważałem, ze jego wygrana byłaby mniejszym złem dla naszej gminy, hehe. Puentując, chciałbym powtórzyć, że to nie ma sensu i wszelakie prośby o ujawnianie danych personalnych nie mają najmniejszego sensu i apeluję o kolejne posty w stylu: Kołodyński słucha się Gutka a ten traktuje tego pierwszego jak marionetkę Jeszcze jedno: proszę nie poprawiać osób trzecich jeżeli chodzi o ortografię bo nawet genetyk czy pani pedagog mogą popełnić taki mały błąd w natłoku tych emocji (pejoratywnych zaznaczam) w stosunku do władzy. Dziękuję za uwagę? i życzę miłego, kolejnego dnia w nepotycznym i skażonym nienawiścią konglomeracie warchołów oraz kryptodywersantów jakimi jadnakowoż wszyscy jesteśmy. End of transmission;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
the last righteous napisał:
Witam gorąco wszystkich malkontenów i anonimowych szyderców;) Przyglądam się tej 'dyspucie' od godziny bo jakże inaczej ogarnąć tą 'czarę goryczy' wylaną w naszej pięknej i idealnej gminie. Co do anonimowych userów to anominomość w tym przypadku jest pojęciem względnym ponieważ wszyscy wtajemniczeni wiedzą, że jest to misterna prowokacja pewnego quasi duetu mieszkanek Gminy Konstantynów. Co więcej, nie mam im tego za złe bo to forum jest chyba jedynym sposobem na wylanie swoich żali trapiących już chyba od kilku lat. Dwulicowość jest również pojęciem mało estetycznym ale jakże skutecznym. Parafrazując słowa pani, nazwijmy ją prezes, że gminą Konstantynów rządzi osoba dwulicowa jest oczywiście prawdą. Ba, nawet nazwa jego poprzedniej funkcji 'sekretyna' jest genialnym odzwierciedleniem jego dokonań. Ponadto pani, nazwijmy ją w języku naszych anglosaskich braci former principle of our kindergarten, również nie jest święta. Gdy zwalniano Konserwatora Zabytków ze szkoły podstawowej na rzecz pana Mirabelki, który podobno ma zbyt wiele zadań takich jak zamykanie i otwieranie drzwi do hali gimnastyczej, to pani Dyrektor pewnej placówki sie nie zastanawiała co sie wtedy działo... A teraz po klęsce powyborczej, gdzie plakaty, werbalna agitacja poszła w niepamięć, postanowiła podkładać tzw. świnie ludziom ciężko pracującym:) Ja osobiście głosowałem na wtedy obecnego 'sekretyna' ponieważ uważałem, ze jego wygrana byłaby mniejszym złem dla naszej gminy, hehe. Puentując, chciałbym powtórzyć, że to nie ma sensu i wszelakie prośby o ujawnianie danych personalnych nie mają najmniejszego sensu i apeluję o kolejne posty w stylu: Kołodyński słucha się Gutka a ten traktuje tego pierwszego jak marionetkę Jeszcze jedno: proszę nie poprawiać osób trzecich jeżeli chodzi o ortografię bo nawet genetyk czy pani pedagog mogą popełnić taki mały błąd w natłoku tych emocji (pejoratywnych zaznaczam) w stosunku do władzy. Dziękuję za uwagę? i życzę miłego, kolejnego dnia w nepotycznym i skażonym nienawiścią konglomeracie warchołów oraz kryptodywersantów jakimi jadnakowoż wszyscy jesteśmy. End of transmission;]
Wiele słów i mało treści. W necie obowiązują pewne zasady. Za długie i miałkie posty zniechecają do czytania. Chyba, że o to "znawcy j. angielskiego" chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wiele słów i mało treści. W necie obowiązują pewne zasady. Za długie i miałkie posty zniechecają do czytania. Chyba, że o to "znawcy j. angielskiego" chodzi?
Tak, właśnie mi o to chodzi;) Znawca internetu się odezwał, pewnie z gminnego kompa to wysłano, a co za tym idzie kolejna próba zniechęcania ludzi do kontynuowania tego wątku. A co do języka jakiegokolwiek to proszę się nie wypowadać bo w Kanzas znajomość jest nikła, buachacha. Pozdrawiam malkontentów:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleś internauto zawalił. Jednak Tobie wszystko się kojarzy z jednym. Gratuluję percepcji internetowej oraz jasnowidztwa. Jednak takie posty oczywiście nic nie wnoszą a same niosą ble ble ble. Precz z wójtem i precz z nepotyzmem i z innymi dewiacjami w gminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
the last righteous napisał:
Tak, właśnie mi o to chodzi;) Znawca internetu się odezwał, pewnie z gminnego kompa to wysłano, a co za tym idzie kolejna próba zniechęcania ludzi do kontynuowania tego wątku. A co do języka jakiegokolwiek to proszę się nie wypowadać bo w Kanzas znajomość jest nikła, buachacha. Pozdrawiam malkontentów:D
poranna praca w gminie zaczyna się od przejrzenia tego forum Ela na wójta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poranna praca o godzinie 17? Nie wiedziałem, ze gmina pracuje na dwie zmiany;) A co do mojego 'zawalenia' to nie pani mnie oceniać bo kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
the last righteous napisał:
Witam gorąco wszystkich malkontenów i anonimowych szyderców;) Przyglądam się tej 'dyspucie' od godziny bo jakże inaczej ogarnąć tą 'czarę goryczy' wylaną w naszej pięknej i idealnej gminie. Co do anonimowych userów to anominomość w tym przypadku jest pojęciem względnym ponieważ wszyscy wtajemniczeni wiedzą, że jest to misterna prowokacja pewnego quasi duetu mieszkanek Gminy Konstantynów. Co więcej, nie mam im tego za złe bo to forum jest chyba jedynym sposobem na wylanie swoich żali trapiących już chyba od kilku lat. Dwulicowość jest również pojęciem mało estetycznym ale jakże skutecznym. Parafrazując słowa pani, nazwijmy ją prezes, że gminą Konstantynów rządzi osoba dwulicowa jest oczywiście prawdą. Ba, nawet nazwa jego poprzedniej funkcji 'sekretyna' jest genialnym odzwierciedleniem jego dokonań. Ponadto pani, nazwijmy ją w języku naszych anglosaskich braci former principle of our kindergarten, również nie jest święta. Gdy zwalniano Konserwatora Zabytków ze szkoły podstawowej na rzecz pana Mirabelki, który podobno ma zbyt wiele zadań takich jak zamykanie i otwieranie drzwi do hali gimnastyczej, to pani Dyrektor pewnej placówki sie nie zastanawiała co sie wtedy działo... A teraz po klęsce powyborczej, gdzie plakaty, werbalna agitacja poszła w niepamięć, postanowiła podkładać tzw. świnie ludziom ciężko pracującym:) Ja osobiście głosowałem na wtedy obecnego 'sekretyna' ponieważ uważałem, ze jego wygrana byłaby mniejszym złem dla naszej gminy, hehe. Puentując, chciałbym powtórzyć, że to nie ma sensu i wszelakie prośby o ujawnianie danych personalnych nie mają najmniejszego sensu i apeluję o kolejne posty w stylu: Kołodyński słucha się Gutka a ten traktuje tego pierwszego jak marionetkę Jeszcze jedno: proszę nie poprawiać osób trzecich jeżeli chodzi o ortografię bo nawet genetyk czy pani pedagog mogą popełnić taki mały błąd w natłoku tych emocji (pejoratywnych zaznaczam) w stosunku do władzy. Dziękuję za uwagę? i życzę miłego, kolejnego dnia w nepotycznym i skażonym nienawiścią konglomeracie warchołów oraz kryptodywersantów jakimi jadnakowoż wszyscy jesteśmy. End of transmission;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak, nie ma kogo poprawiać! Głupiego już nie nauczysz poprawnej pisowni, a tym bardziej rozsądnego rozumowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
the last righteous napisał:
Poranna praca o godzinie 17? Nie wiedziałem, ze gmina pracuje na dwie zmiany;) A co do mojego 'zawalenia' to nie pani mnie oceniać bo kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień...
O ktoś przytoczył mój ulubiony cytat ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie się podziała Kobieta wójtowa . Co robiła dla Konstantynowa . Nie chcemy ciebie ty co nic nie robisz tylko wokół biurka chodzisz niech znów będzie kobieta i niech sekretarz nie szczeka wróć ty co robiłaś dla nas coś kobieto co miałaś w rękach coś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
the last righteous napisał:
Poranna praca o godzinie 17? Nie wiedziałem, ze gmina pracuje na dwie zmiany;) A co do mojego 'zawalenia' to nie pani mnie oceniać bo kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień...
ROZUMIEM ŻE CZYTAĆ UMIESZ JEŻELI PRZEGLĄD FORUM TO TO SAMO CO PISANIE POSTÓW TO GRATULUJĘ CI ROZUMKU A OCENIAJAC FORUMOWICZÓW PANI -PAN ORAZ KTO WIDAC ŻE JESTES PRZEIAKNIĘTY MANIERAMI GMINNYMI TYLKO SKĄD TEN ANGIELSKI Z SIEDLECKIEGO HARDWARDU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychwalający demagog napisał:
1 rondo zrobiło województwo przy udziale stachy trakcyjność ronda tragiczna - wjazdy do bani, wodotrysk na winklowców/umyją się przy świeżej wodzie/ 2 zbiornik zrobiła stacha romek by tego nie zrobił za cienki 3 chodnik do czerwonego dworu dzieło powiatu - można zakwalfikować jako dobry wodortrysk dzieło koabitacyjne tadzia i romka 4 chodnik do zakanala inwestycja wojewódzka udział gminy nikły - romcia żaden 5 parking koło kamiennego mostku -stacha - zaraz zarośnie 6 gnojno chodnik za kasę gnojeńców jeszcze kami...i postawił gorzałę i pstrągi- romcio cały splędor na siebie 7 antolin drogi powiatowe wykonanie tak tandetne że do dzisiaj walka o poprawienie - wniosek o asfalt przepadł bo ktoś go żle napisał 8 zakanale na kanalizację kasę od zakanalców wzieła gmina a inwestycji nie będzie - zła walka o fundusze 9 ocieplili ośrodek i gminę - ośrodek by nie słychać było jęków pacjętów męczonych tam a gminę by nie podsłuchiwali jęków pracownic 10asfalt do witoldowa - ostatni gwizdek bo żaden witoldowiec by nie głosował na romcia i kw..nia 11 Garaż sztandarowa inwestycja tego czterolecia /garaż stachy - pier***nik romcia/ otwarta i wyświęcona przez 2 księży z pier***nikiem na górze- drugi taki na oczyszczalni oczywiście wszystko opite by się nie rozeschło więcej inwestycji nie pamiętam za wszystkie okropnie się wstydzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 295

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...